واحد فروش : خدری : 09185940103

مصارف جالب آب خارج شده از کولر گازی

1399-06-24 2

بی شک در گرمای طاقت فرسای تابستان وجود یک کولر گازی را می توانیم به نعمت بی نظیری تعبیر کنیم که می تواند بسیاری از نیاز های مارا تامین کند و آرامش وراحتی را به ما هدیه دهد.
علاوه بر اینکه کولر گازی انسان هارا از گرمای سوزان و کشنده ی خورشید در امان نگاه می دارد؛ آبی که از کولر گازی شما خارج می شود نیز قابل استفاده است و می توانید با کمی خلاقیت به خرج دادن از آن نیز نهایت استفاده را ببرید.

 


علت خروج آب از کولر گازی
پیش از آنکه بدانید چگونه از آب کولر گازی تان  استفاده کنید؛ ممکن است ندانید  تا چه اندازه این آب می تواند برای شما و گیاهان خانه تان مفید باشد ؛ شاید برایتان جالب باشد که بدانید که این مایع از کجا خارج می شود و کولر گازی شما که به هبچ منبع آبی متصل نیست چگونه می تواند چنین آبی را در طول شبانه روز تولید بنماید.
اول اینکه علت تولید این آب وجود مقادی زیاد دی اکسید کربن در هوایی است که ما تنفس می کنیم؛ این آب در واقع نتیجه بخاری است که تبدیل به مایع شده است و حالا شما آن را همچون یک لیوان آب شفاف قابل خوردن مشاهده می کنید، ولی به هیچ وجه آب خروجی از کولر گازی قابل شرب نیست، تفاوتی ندارد که کولر گازی بوش داشته باشید یا اجنرال سیستم تمامی کولر گازی ها تقریبا مثل هم میباشد و این آب خروجی در تمامی برند های کولر گازی ویژگی ها و مکانیسم مشترکی دارد.


مصارف آب کولر گازی
 فصل گرما اوج استفاده ازاین کولرها است و کسانی که از کولر گازی استفاده می کنند گاهی اوقات  نمی دانند با آب خارج شده از کولر گازی باید دقیقا چه کاری انجام دهند و شاید تصمیم بگیرند برای خلاص کردن خودشان آن را راهی کوچه و خیابان یا سینک ظرفشویی بکنند،البته باید توجه داشته باشیدکه آب خارج شده از کولر گازی اصلا قابل خوردن نیست و هیچ گاه نباید آن را با آب قابل مصرف اشتباه بگیرید.

 

لیست کولر گازی هایی که بیشترین میزان آب خروجی را دارند


آب کولر گازی برای گیاهان
شاید پیشنهاداستفاده از آب خارج شده کولر گازی برای گیاهان خانه تان منصفانه به نطر می آید اما بهتر است اصلا عجله نکنید چون گیاهانی که خودتان در گلدان های کوچک پرورش دادید هیچ دوستی با آب کولر گازی شما ندارند و وجود مقادی زیادی از املاح در آن ممکن است به بافت ظریف گل و گیاه شما آسیب بزند و آن را خراب کند .

 

آب کولر گازی برای اتو های دستی
یکی از کاربرد های جالب آب خارج شده از کولر گازی در اتوهای کوچک دستی خانگی است خانوم ها خانه دار این موضوع را به خوبی درک می کنند که سوراخ های ریز کف اتو با وحود رسوبات آب بعد از ماه ها بسته می شود و اتو را تبدیل به یک وسیله ی غیر قابل استفاده می کنند.


بعد از خواندن این مقاله دیگر نیاز نیست نگران سوراخ های بسته شده کف اتویتان باشید؛ خوشبختانه شما می توانید به راحتی با اسفتاده از آب خارج شده از کولر گازی تان این مشکل را که شاید تا به امروز زندگی شمارا مختل کرده است و حسرت استفاده  از اتوی محبوتان را بر دلتان گذاشته است را حل کنید.


شما با استفاده از آب خارج شده از کولر گازی تان می تواننید به راحتی سال ها بدون درگیر  شدن با رسوبات مزاحم سرواخ های بسته شده کف اتویتان از آن استفاده کنید و لذت ببرید؛این بسیارخبر خوبی است که شما با خرید یک محصول می توانید خدمات بی شماری را دریافت کنید و زندگی تان غرق در آسایش خواهد شد . 


با آب کولر گازی صرفه جویی کنید
شعارمعروف جهانی را شما نیز شاید شنیده باشید که آب هست اما کم است ... در این ماجرا آب های خارج شده از کولر گازی که یکی از خدماتی است که این وسیله هوشمند به شما هدیه می دهد در مصرف آب و صرفه جویی آن بسیار کمک خوبی خواهد بود. 


طبق آخرین تحقیقات انجام شده ی علممی در زمینه آب خارج شده از کولر گازی مشخص شده است که در هر  24 ساعت حدود 36 لیتر آب توسط کولر گازی های خانگی تولید می شود که می توان با هوشمندی از این آب حهت مصارف متعدد استفاده نمود و مصرف آب را به خوبی کاهش داد .


متاسفانه سالهاست که مردم فراموش کرده اند باید در مصرف آب صرفه جویی کنند تا کودکان امروز که آینده سازان فردا هستند با مشکل مواجه نشوند؛ بهتر است همین حالا شما به فکر برداشتن قدمی در این مسیر باشید و با کمک ب خارج شده از کولر گازی تان اولین قدم را بردارید. 


آب کولرگازی و شستشوی ماشین 
شما می توانید هنگامی که تصمیم به شستشوی ماشینتان گرفتید به جای باز کردن شیر آب و اسراف آب شهری از آب کولر گازی تان استفاده نمایید به راحتی در عرض چند دقیقه به وسیله این آب درجه ماشین تان را برق بیندازید؛همچنین غیر از شستشوی ماشین هنگام تمیز کردن اشیای مختلف خانه از میز و پنجره گرفته تا لوازم التحریر به راحتی با کمک این آب می توانید وسایلتان را تمیز کنید، البته باید قبل از این کار اطمینان حاصل کنید که آب کولر گازی برای بدنه ماشین شما مضر نباشد.


آب کولر  گازی مناسب رادیاتور
شاید برایتان جالب باشد که بدانید آب خارج شده از کولر گازی تان، آبی خنثی است به دلیل داشتن سختی بسیار کم یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده بجای آب رادیاتور اتومبیل است ؛آب های آماده ی موجود در که بازار به عنوان آب رادیواتور فروخته می شود آب های خاصی است که مقطر و دارای رنگ خاصی می باشد تا از رسوب در اتومبیل شما جلوگیری کند.


حالا شما به راحتی می توانید به جای هزینه استفاده برای این نوع آب مقطر، از آب خارج شد از کولر گازی تان استفاده نمایید و خیالتان بابت سلامت رادیاتور ماشین تان راحت باشد؛خوشبختانه سالهاست که بسیاری از مردم تصمیم گرفته اند که از آب کولر گازی برای ماشین شان استفاده کنند و  تاکنون کسی از این بابت شکایت نکرده است .


کولر های گازی برای شما منافع زیادی را به ارمغان می آورد و بهتر است هرچه زود تر به خرید آن ها اقدام نمایید و پس از تهیه آن با کمی خلاقیت، از آب خارج شده از کولرتان نیز استفاده کامل ببرید و  لذت ببرید.

هر زمان تصمیم به خرید کولر گازی گرفتید میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان نوین مارکت استفاده نمایید تا مناسب ترین کولر گازی متناسب با بودجه خود را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

نظرات

امیدابراهیمی 1400/02/31

یکی دیگه ازمصارف جالبش واسه دستگاهای بخار خانگی هست من قبلا اب تسویه میریختم ولی الان فقط اب کولر کازی

پاسخ شهلا احمدی 1401/03/29

آیا می‌شود آب کولر گازی را جوشاند و خورد

پاسخ فرید 1401/05/28

سلام ، آب کولر گازی قابل شرب نیست و با جوشاندن آب کلیه املاح از بین رفته و آب مقطر خالص خواهد شد و بسیار برای بدن مضر است.

عامر 1401/05/01

من نزدیک سه سال است که از آب کولرگازی استفاده می کنم مشکلی هم نداره الحمدلله

پاسخ مدیر سایت 1401/05/30

چه استفاده ای میکنید؟ با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نظر خود را ارسال کنید
فروشگاه لوازم خانگی نوین مارکت

مشاوران نوین مارکت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی خود می باشد

مشاوره و راهنمایی خدری 09185940103