واحد فروش : خدری : 09185940103

فرق کولرگازی بانه با تهران در چیست؟

1399-04-04 0

اگر شک دارید که کولر گازی مورد نظر خود را از نمایندگی های داخل ایران خرید کنید یا از فروشگاه های معتبری که در داخل بانه هستند، با مطالعه این مقاله کامل به سوال خود خواهید رسید.

فرق کولر گازی بانه و تهران

مزایا خرید کولر گازی از بانه 

کولرگازی های موجود در بانه به دلیل داشتن مرز مشترک با عراق ارزانتراز نمایندگی ها در میاد، همچنین به دلیل موجود بودن نمایندگی رسمی لوازم خانگی کلیه برندها ی لوازم خانگی در سلمانیه عراق هزینه بابت ارسال کولرگازی از کشور سازننده ی کولرگازی و یا هزینه ارسال از نمایندگی های دبی تا ایران پرداخت نمیشود که موجب اختلاف هر چه بیشتر قیمت کولرگازی با نمایندگی های موجود در ایران میشود.

همچنین قیمت کولر گازی بانه نسبت به کولر گازی هایی که نمایندگی ارائه میکند، قیمت بسیار پایین تری دارد و همین دلیل باعث شده که کولر گازی بانه ای طرفداران زیادی داشته باشد، برای مثال قیمت کولر گازی اجنرال بانه نسبت به قیمت کولر گازی اجنرال در نمایندگی تهران تفاوت قیمت چشمگیری دارد.


معایب خرید کولر گازی از نمایندگی های داخل ایران 
در بیشتر موارد مونتاژ داخل ایران میباشند، به این صورت که قطعات کولرگازی را از چین وارد ایران کرده و در داخل ایران مونتاژ میشوند که این مورد بیشتر در مورد کولرگازی های جنرال مصداق دارد.

مورد دوم وارد کردن کولرگازی از خود شرکت های تولید کننده کولرگازی میباشند است.

نمایندگی های ایران با سفارش کولرگازی از نمایندگی های موجود در دبی که نماینده ی شرکت های تولید کننده ی کولرگاز میباشند انجام میدهند که این مورد موجب میشود از دست اول که خود شرکتهای تولیدکننده میباشد خرید انجام نشود.

همچنین نمایندگی ها کولرگازی ها را به صورت گمرکی و پرداخت مالیات از مرزها به صورت رسمی وارد کشور میکنند، و همچنین باید هزینه های برای دریافت نمایندگی به تولید کنندگان کولرگازی پرداخت نمایند.

این طریقه ی سفارش و همچنین پرداخت مالیات و گمرک کولرگازی و همچنین پرداخت هزینه به شرکت های تولید کننده ی کولرگازی برای گرفتن نمایندگی باعث افزایش قیمت کولرگازی در این نمایندگی ها میشود.


تفاوت کولرگازی بانه با تهران

با توجه به مطالبی که این مقاله به شما گفته شد، خرید کولر گازی در وارد کننده معتبر کولر گازی در شهر بانه میتواند به مراتب برای شما بهتر باشد، فروشگاه نوین مارکت بانه با به دلیل واردات مستقیم کولر گازی اصلی، حتی تضمین کمترین قیمت در کل بازار را نیز به شما میدهد، و شما میتوانید با خیال راحت کولر گازی مورد نظر خود را از نوین مارکت خرید نمایید و پس از تحویل درب منزل هزینه آن را پرداخت نمایید.

 

نظر خود را ارسال کنید
فروشگاه لوازم خانگی نوین مارکت

مشاوران نوین مارکت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی خود می باشد

مشاوره و راهنمایی خدری 09185940103