واحد فروش : شریفی : 09185940103

تنظیمات داکت اسپلیت سامسونگ

تنظیمات داکت اسپلیت سامسونگ
1402-05-07 0

امروزه استفاده از داکت اسپلیت ها در ساختمانها و مراکز تجاری و محیطهای کار رایج شده است. همانگونه که اطلاع دارید داکت اسپلیت ها شکل جدیدی از کولرهای گازی هستند که نحوه نصب و کارایی آنها با کولرهای گازی اسپلیت کاملا متفاوت است. اما نحوه تنظیمات داکت اسپلیت سامسونگ چگونه است؟

تنظیم دستی کنترل داکت اسپلیت سامسونگ:

کنترل داکت اسپلیت سامسونگ دکمه‌ هایی با عملکرد مشخص دارد که از طریق آن‌ها می ‌توان تنظیمات داکت اسپلیت سامسونگ را انجام داد. توضیحات کامل چیستی و عملکرد این دکمه‌ها در دفترچه‌ی راهنمای دستگاهتان قرار دارد اما اگر به هر دلیل به دفترچه‌ی راهنمای دستگاه خود دسترسی نداشتید به راحتی می ‌توانید با مطالعه ادامه این مطلب تنظیمات داکت اسپلیت سامسونگ خود را انجام دهید.

نکات مربوط به استفاده از کنترل داکت اسپلیت سامسونگ

1.    برای روشن کردن داکت اسپلیت سامسونگ، دکمه ON/OFF را که روی کنترل داکت اسپلیت قرار دارد فشار دهید. اگر مشکلی در سیستم و برق رسانی وجود نداشته باشد، چراغ نمایانگر روشن بودن دستگاه که بر روی کنترل قرار دارد روشن می شود. در غیر این صورت مشکلی در برق رسانی رخ داده است.

2.    اگر با فشار دادن دکمه ON/OFF داکت اسپلیت روشن نشد، مدارهای سیم کشی بیرون (جایی که کندانسور قرار دارد) را بررسی کنید. احتمال دارد به هنگام راه اندازی دستگاه، فیوزهای کنترل قطع شده باشند.

3.    ابتدا کندانسور را چک کنید که کلید روشن بودن دستگاه در حالت ON باشد. در مرحله دوم، برد الکتریکی اصلی (جعبه فیوز و یا کنتور برق) را برای قطع بودن فیوزها و کنتور بررسی کنید اگر فیوزها قطع شده اند، آنها را به حالت روشن درآورید. اگر فیوزها روشن هستند، آنها را به حالت خاموش درآورده و سپس به حالت روشن درآورید تا دستگاه ریستارت شود. این کار ممکن است 10 دقیقه طول بکشد.

4.    پس از فعال شدن سیستم تهویه هوای داکت اسپلیت سامسونگ، می توانید با استفاده از دکمه بزرگی که روی کنترل قرار دارد، آن را روشن کنید. اکنون حالات لازم را تنظیم کنید. حالت خنک کننده با نماد دانه برف نمایش داده می شود. حالت گرمایش توسط نماد خورشید نشان داده می شود. حتماً نماد صحیح را در کنترلر خود به طور صحیح انتخاب کنید.

5.    پس از انتخاب حالت دلخواه خنک کننده یا گرمایش، می توانید دمای متناسب با آن را تنظیم کنید. برای حداکثر بهره وری و مصرف بهینه انرژی، توصیه می کنیم در حالت خنک کننده 24 درجه و در حالت گرمایش 21 درجه را برای دستگاه انتخاب کنید.

6.    با مراجعه به قسمت Zones بر روی کنترل داکت اسپلیت، اتاقها و قسمتهایی را که می خواهید هوای گرم یا خنک به آنها ارسال شود انتخاب کنید. در داکت اسپلیت سامسونگ برای این منظور در مسیر هر کدام از مجاری اتاقها، یک موتور کوچک قرار داده شده، که به وسیله آنها می توان مسیر هوا را در کنترل داشت. برای اینکه کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین استفاده را از داکت اسپلیت سامسونگ داشته باشید، ورود هوا به اتاقهایی که از آنها استفاده نمی کنید، مانند اتاق خواب در طول روز یا محل زندگی در شب، را بسته نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که مسیر حداقل یک یا دو اتاق را روشن (در حالت باز) داشته باشید، این کار جریان هوا را به سمت اتاقهایی که انتخاب کرده اید هدایت می کند. چند دقیقه صبر کنید و بررسی کنید که جریان هوا وارد آن اتاقها می شود. دست خود را تا محل خروجی بلند کنید و حرکات هوا را احساس کنید. همچنین باید به فن کندانسور که در بیرون از منزل نصب شده است توجه کنید که گاه به گاه خاموش شود. این برای یک فن خنک کننده عادی است.

7.    به یاد داشته باشید که اگر سیستم های داکت اسپلیت برای گرم و یا خنک کردن همه اتاقها به طور همزمان استفاده شوند، کارایی کمتری خواهند داشت و نیز مصرف بیشتری را به بار خواهند آورد. به همین دلیل باید اتاقهای مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر مسیرهای هوا به طور همزمان باز باشند، سیستم هیچ آسیبی نخواهد دید، ولی همانگونه که اشاره شد کارایی آنها پایین آمده و مصرف انرژی زیادی را منجر خواهند شد. هرچه اتاقهای کمتری انتخاب شوند، سیستم عملکرد بهتری داشته و در مصرف برق و انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد.

داکت اسپلیت سامسونگ را از کدام فروشگاه خریداری کنیم؟

یکی از فروشگاه های معتبری که می توان با اطمینان و سهولت داکت اسپلیت سامسونگ را خریداری کرد فروشگاه نوین مارکت است که با بیش از 7 سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارش ‌ها به صورت حضوری و آنلاین به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه موفق خدمات موردنظر مشتریان، نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. خریداران با اطمینان از خدمت و پشتیبانی 24 ساعته می توانند سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات منحصر به فرد نوین مارکت استفاده کنند. از جمله خدمات فروشگاه نوین مارکت می توان به پشتیبانی 24 ساعته، مشاوره کاربردی، ارسال رایگان به سراسر کشور، ارزان‌ترین قیمت بازار به علت حذف واسطه‌ها، پرداخت وجه بعد از اطمینان از اصالت کالا، و در نهایت ضمانت 5 ساله کالا، به عنوان ستون‌های اصلی کسب و کار نوین مارکت اشاره کرد.

تمام این مراحل رایگان انجام می‌شود و در صورت عدم تأیید کالا توسط مشتری هیچ هزینه‌ای گرفته نخواهد شد. برای دریافت قیمت داکت اسپلیت سامسونگ، به صفحه خرید داکت اسپلیت سامسونگ مراجعه کنید.

 

 

نظر خود را ارسال کنید
فروشگاه لوازم خانگی نوین مارکت

مشاوران نوین مارکت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی خود می باشد

مشاوره و راهنمایی شریفی 09185940103