واحد فروش : خدری : 09185940103

لیست ارور های کولر گازی سامسونگ

1399-02-13 0

کولر گازی سامسونگ در تمام توان های خود به واسطه ی هوشمند بودن میتواند کلیه ارور های به وجود آمده را به کاربر اطلاع بدهد.

این ارورها بر روی کنترل کولر گازی و پنل داخلی کولر گازی سامسونگ نشان داده میشود.در این متن نوین مارکت سعی میکند کلیه ی ارور های کولر گازی سامسونگ را برای شما تشریح کند.

 

لیست ارور های کولر گازی های سامسونگ 

ارور ERROR E00 : این ارور زمانی ظاهر میشود که کابل های بین پنل داخلی و موتور خارجی کولر گازی خراب باشد و با تعویض این کابل ها به راحتی این ارور حذف میشود.

ارور ‏ERROR E01 : این ارور زمانی به وجود می آید که پنل داخلی و خارجی به صورت مناسب به یکدیگر وصل نشده باشند و پنل داخلی با موتور کولر گازی به اصطلاح مچ نشده باشند.

ارور ‏ERROR E02 : این ارور زمانی نشان داده میشود که سنسورهای محیطی به خوبی کار نکنند و با یکدیگر اختلاف داشته باشند.

‏ارور ERROR E03 : این ارور  زمانی نشان داده میشود که کولر گازی در داخل دارای اتصالی باشد به نوعی سیم های داخلی با بدنه بیرونی اتصال داشته باشند.

ارور ERROR E04 : این ارور زمانی نشان داده میشود که برد الکترونیکی کولر گازی سوخته شده باشد.

ارور ‏ERROR E05 : این ارور زمانی رخ میدهد که سیم کشی داخلی ساختمان دچار اتصال شده باشد و کولر گازی سامسونگ برای جلوگیری از سوخته شدن کولر گازی را در حالت خاموش نگه میدارد و این ارور را به کاربر نشان میدهد و تا زمانی که سیم کشی ساختمان به حالت عادی برنگردد این ارور را نمایش میدهد.

ارور ERROR E06: زمانی این ارور نمایش داده میشود که میزان اهم دستگاه دچار مشکل شده باشد.

‏ارور ERROR E07: این مشکل زمانی نشان داده میشود که کولر گازی از طرف منبع تغذیه دچار مشکل باشد و کولر گازی میزان برق لازم را دریافت نکند.

‏ارور ERROR E08: این ارور به این معنی میباشد که کلید تعلیق داری عیب میباشد.

‏ارور ERROR E09: این ارور زمانی رخ میدهد که لوله مسی های کولر گازی و یا منبع گاز کولر گازی نشتی داشته باشد و منبع کولر گازی میزان گاز استاندارد را نداشته باشد.

‏ارور ERROR E11: این ارور زمانی رخ میدهد که میزان فشار روی دستگاه خیلی بیشتر از حد معمول باشد.

‏ارور ERROR E12: این ارور به دلیل خراب بودن فن داخلی کولر گازی نمایش داده میشود.

‏ارور ERROR E13: این ارور زمانی رخ میدهد که کولر گازی سیگنال های خارجی غیر عادی دریافت کند.

‏ارور ERROR E14: این ارور در حالتی رخ میدهد که در حافظه کولر گازی مشکلی به جود آمده باشد و شما با یک بار ریست کردن دستگاه میتوانید این ارور را رفع کنید.

 

امیدوارم ارور مورد نظر خود را در لیست بالا پیدا کرده باشید و مشکل کولرتون حل شده باشد ، اگر ارور دیگری مشاهده کردید و در لیست بالا نیست در قسمت نظرات ارور مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید .

 

نظر خود را ارسال کنید
فروشگاه لوازم خانگی نوین مارکت

مشاوران نوین مارکت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی خود می باشد

مشاوره و راهنمایی خدری 09185940103